SPORTİF

Dünya 3.sü Güreşçimiz Altınla Ödüllendirildi
 Finlandiya’da düzenlenen Gençler Dünya Güreş Şampiyonasında, Grekoromen güreş stilinde Çaykurspor Güreş Kulübünden 84 kiloda milli güreşçi Salih Aydın, Dünya üçüncü şampiyonluğu bronz madalya ve kupasını, Türkiye’ye ve ÇAYKUR spor güreş kulübüne kazandıran güreşçi oldu.
Detay için tıklayınız.

Güreş Süper Liginin 4 Haftalık Galibi Çaykurspor Oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Güreş Federasyonu, 2017 Yılı Büyükler Grekoromen ve Serbest Güreş Süper Lig Müsabakaları Afyonkarahisar’da Başladı.

 

 
14-15 Nisan 2017 tarihlerinde Afyonkarahisar kapalı spor salonunda gerçekleştirilen, Büyükler Grekoromen ve Serbest Güreş Süper liglerinin 1, 2, 3 ve 4 haftaların müsabakaları tamamlandı. 2 gün süren müsabakalarda Grekoromen ve Serbestte toplam 28 kulüpten 280 sporcu kıyasıya güreşti.
Detay için tıklayınız.

Sporcularda Bayram Çoşkusu
Çaykur Genel Müdürü ve Çaykurspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı İmdat Sütlüoğlu 6 branşta profesyonel ve Amatör olarak 1996 yılından bu yana yüzlerce profesyonel sporcu yetiştiren, güreşte ve judoda ülkemize ve Rize’mize Olimpiyat ve Avrupa şampiyonlukları kazandıran Çaykurspor’da güreş, Rafting, Kano, judo ve Amatör futbol dalında 300 yakın lisanslı sporcuyla Çaykur Anatamir fabrikası, Çaykurspor futbol tesislerinde Çaykurspor idarecileri, Antrenörleri ve sporcularıyla bir araya gelerek ramazan bayramlarını tebrik etti...
Detay için tıklayınız.

ÇAYKUR Güreş Bursa´dan Altın Ve Gümüş Madalya İle Döndü
Türkiye Güreş Federasyonu tarafından, 07-09 Mart 2014 tarihleri arasında Bursa ilinde düzenlenen Yıldız Erkekler Grekoromen Türkiye Şampiyonasına katılan Çaykurspor´lu güreşicilerden 76 kilo´da Salih Aydın altın madalya kazanarak kilosunda Türkiye Şampiyonu oldu. Bir diğer Çaykurspor´lu güreşçi 100 kiloda Cemal Kavrak´da kilosunda Türkiye ikincisi olarak gümüş madalya kazandı. Çaykurspor Kulübü güreşçileri müsabakalar sonucunda takım halinde Türkiye altıncısı olarak...
Detay için tıklayınız.

Çaykurspor Amasya´dan Boş Dönmedi
Türkiye Güreş Federasyonu tarafından 06-09 Şubat 2014 tarihleri arasında üç gurup merkezinde Amasya, Denizli ve Malatya illerinde gerçekleşen Grekoromen ve Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası öncesi grup müsabakaları sona erdi.
 
Amasya şehrinde Türkiye´nin çeşitli bölgelerinden 27 İl takımının katıldığı bu müsabakalarda, Rize´yi, Çaykurspor Kulübü Grekoromen Güreş takımı ve Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Serbest güreş takımı temsil etti.
 
Detay için tıklayınız.

Çaykurspor Kupaya Doymuyor
Çaykurspor Kulübü Amatör 1. Küme B Grubunda Şampiyon olan U-19 Ligi futbol takımının ardından, Çaykurspor Kulübünün bir başka amatör takımı olan U-16 Ligi futbol takımı Play-off gurubunda Şampiyon olunca, Çaykurspor yönetimi, futbolcuları, Antrenörleri ve taraftarları çifte sevinç yaşadılar.
 
Detay için tıklayınız.

Çaykurspor Ordu´dan Şampiyon Olarak Dönüyor
Ordu-Durugöl stadında oynanan maçların ilk gününde Samsun Atakumspor 2–0, İkinci gün Trabzon Hızırbey Sporu 3–1 yendikten sonra, son final maçında ise güçlü rakibi Trabzon DSİ Spor’da 2–1 yenerek Ordu’dan Şampiyon olarak Rize’ye dönüyor. Şampiyonluk maçının ilkyarısı sağanak yağmur altında geçen Çaykurspor ve Trabzon DSİ maçının göllerini 29 ve 50 dakikada Samet kaydetti.
 
Detay için tıklayınız.

Çaykurspor Ordu´ya İddialı Gitti
Ardaşenspor ile birlikte U19 Rize Şampiyonu, olan Çaykurspor, 1. Kademe Müsabakaları için Ordu’ya uğurlayan Çaykur Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı İmdat Sütlüoğlu,” İki genç amatör takımımızın Rize U 19 liginde elde etmiş oldukları başarılardan dolayı kutluyorum. Bu önemli başarılarından dolayı tüm futbolcularımız ve antrenörlerini tebrik ediyorum...
 
Detay için tıklayınız.

Çaykurspor Güreş Amasya'dan 17 Madalya İle Döndü

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Güreş Federasyonu ve Amasya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Organizasyonu’nda, Amasya Spor salonunda16-18 Aralık 2016 tarihlerinde gerçekleşen, Büyükler Grekoromen Güreş Grup Müsabakalarında en çok madalya’ ya sahip olan takım ÇAYKUR spor Grekoromen Güreş takımı oldu.


 

Detay için tıklayınız.

Çaykurspor'lu Kanocu, C1 Türkiye Kupası 1. Etabında Şampiyon
Hafta sonu, Rize’nin Ardeşen İlçesi Kano ve Rafting Parkurunda gerçekleşen, Akarsu Slalom Türkiye Kupası 1.Etap Yarışlarında, Çaykusporlu Milli Kanocu Murat Çiftçi Kano C1 Yarışlarında Türkiye Kupası 1.Etap Madalyasını Çaykurspor Kulübüne kazandırdı.
 
 
 
Detay için tıklayınız.

Çaykurspor'da 4 Yıldız Güreşci Türkiye Finallerine Yükseldi
Trabzon’un Yomra ilçesinde gerçekleşen ve 21 ilden 250 sporucunun katıldığı grup müsabakalarında Çaykurspor’da 4 Yıldız Güreşci Türkiye Finallerine gitmeye hak kazandı.
Detay için tıklayınız.

ÇAYKURSPOR RAFTİNG KAYSERİ'DE TÜRKİYE ŞAMPİYONU
 
Kayseri’nin, Yahyalı İlçesi Kapuzbaşı Şelaleleri, Zamantı Irmağında, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu tarafından düzenlenen, U-19 OPEN (Açık yaş) bay ve OPEN bayan R6-1. Ayak Rafting Türkiye Şampiyonasının iki ayrı kategori yarışmalarında ÇAYKUR Spor Rafting takımları şampiyon oldu.
Detay için tıklayınız.