SPORTİF

Güreş Süper Liginin 4 Haftalık Galibi Çaykurspor Oldu
14 Takımdan Oluşan, Grekoromen Güreş Süper Liginin Karadeniz’deki güçlü takımlarından, Çaykurspor Büyükler Grekoromen Güreş takımı süper ligin ilk dört haftası klasmanında dörde, dört yaparak Ankara Aski sporla birlikte 10 puanla süper ligdeki liderliğini sürdürüyor.
 
 
 
Çaykurspor Büyükler Süper Lig Güreş takımı müsabakaların ilk gününde, Konya Selçuklu Belediye sporu 6-2 yendi. Çaykurspor güreş bu galibiyetin ardından, İzmir B. Şehir Belediye sporu 8-0 yendi. Bu müsabıkların ardından, Kayseri Şekerspor’u 5-3 yenmeyi başardı. Süper Ligin dördüncü maçında İstanbul Güreş İhtisas Kulübünü 8-0 gibi farklı bir skorla yenerek süper ligin dört haftalık galibi unvanı başarısını elde etmiş oldu.
 
 
 
Çaykurspor güreş yönetici, antrenör ve sporcuları çalışmalarında her zaman desteklerini gördükleri, maddi ve manevi katkılarıyla, ata sporumuzun gelişmesi ve dünya genelinde söz sahibi olmamız için bizlere destek sağlayan, Çaykurspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı ve Çaykur Genel Müdürü Sn. İmdat Sütlüoğlu’na katkılarından dolayı teşekkür ve tebriklerimizi sunuyoruz dediler.
 
 
Rize’deki güreş sporunun gelişmesi ve sağlıklı yürümesi için görev yapan, Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ve Türkiye Güreş Federasyonuna katkılarından dolayı teşekkür ettiler.